Перетворимо квартиру простими штрихами

Багато можливостей для перетворення дизайну інтер’єру Дніпро надає звичайне дзеркало. Як правило, його застосовують із суто утилітарною метою – щоб бачити в ньому своє відображення. Забуваючи про те, що дзеркало може відбивати не тільки вас, а й, наприклад, вікно, роблячи кімнату світлішою та просторішою.

Дзеркала, які призначені для декоративних цілей, не обов’язково кріпити на стіні на рівні очей, щоб мати можливість у черговий раз помилуватися собою. У таких дзеркал інше завдання – перетворити дизайн інтер’єру приміщення, змінити його, збагативши новими яскравими штрихами. Такі дзеркала можна розмістити в спальні над тумбочками, але досить високо. Два дзеркала, абсолютно різних за формою, стилем і розміром, не тільки зроблять кімнату світлішою і повітрянішою, але і нададуть їй легковажний і стильний вигляд.

Велике дзеркало, поставлене під кутом до стіни, таким чином, щоб у ньому частково відбивалася стеля, надасть кімнаті таємничого та загадкового вигляду. Виникатиме враження, що тут щось незавершене чекає свого фіналу. Додатковим бонусом такого дизайну інтер’єру Дніпро нестандартного розміщення дзеркала є його здатність візуально збільшувати висоту стелі в невеликому приміщенні. Таким чином, лише один предмет може значно змінити дизайн інтер’єру кімнати. Інтер’єр будь-якої кімнати можна перетворити без зусиль, лише постелив на підлогу модний яскравий килим. Якщо ви можете дозволити собі придбати натуральний перський килим, то він, безумовно, надасть приміщенню гідного і благородного вигляду. Килим стане тим акцентом кімнати, який привертатиме до себе найбільшу увагу. Але навіть звичайний килим, без благородного перського родоводу, може творити дива.

Підбираючи килим у стилі існуючого дизайну інтер’єру, або, навпаки, різко відрізняється від нього за стилем і колірною гамою, ви можете отримувати різні рішення зміни інтер’єру. Порадьтеся з дизайнером, розкажіть йому про те, що ви очікуєте від покупки килима. І він дасть пораду, яким вашим бажанням найкраще відповідатиме той чи інший килим. Невеликий килимок можна постелити навіть на кухні. Він зробить її більш затишною та ошатною. Але в цьому випадку бажаний килим, який можна прати у пральній машині. Наприклад, домотканий виріб. Домогтися перетворення дизайну інтер’єру можливо, зруйнувавши симетрію, що часто зустрічається в обстановці. Прийнято, щоб у спальні з обох боків ліжка знаходилися однакові світильники – два бра або два торшери. Поруште цю традицію. Нехай у вашій спальні з одного боку ліжка висить бра, а з іншого — торшер.

І чим більше вони відрізнятимуться один від одного – тим сильнішим буде ефект новизни і креативності. Але щоб при цьому не виникла дисгармонія, все ж у цих двох предметів повинна існувати якась декоративна спільність. Знайти такі предмети допоможе дизайнер інтер’єру. Дуже цікавим та ефектним ходом у перетворенні інтер’єру є доповнення його деякими художніми та декоративними елементами. Це може бути яскрава картина чи серія малюнків. Вони не обов’язково мають бути дорогими та належати пензлю відомого художника. Навіть на звичайних алеях художників, які є практично у кожному місті, можна знайти дуже цікаві твори. Оформивши їх у відповідні рами та знайшовши для них найбільш вдале місце, ви зможете повністю змінити вигляд приміщення. І, звичайно, не варто забувати про текстиль. Помінявши штори, купивши нові дивані подушки, ви ніби переїдете в новий будинок. Зміна текстилю – завжди вдале рішення. Навіть незвичайна скатертина, накидка на диван чи ліжко може кардинально змінити враження від інтер’єру кімнати.