ЯК ЗРОБИТИ ЖИТТЯ ЯРШЕ

Сучасний ритм життя стає все більш напруженим. Людина проводить все більше часу на роботі, у ділових поїздках, подорожах. Але якою б цікавою та захоплюючою не були подорожі та поїздки, повернення додому – це завжди свято. Особливо, якщо будинок сплановано та облаштовано саме так, як мріяв його господар. Кожен із нас вміє мріяти, а ось втілити свої мрії у життя, під силу далеко не кожному. Але якщо мрії про щасливе сімейне життя, цікаву роботу або карколомну творчу кар’єру має шанс реалізувати тільки сама людина, то квартиру вашої мрії вам допоможе створити спеціально навчений чарівник. Ім’я якого – дизайнер інтер’єру Дніпро.

Саме він уважно вислухає всі ваші побажання та зуміє зрозуміти навіть ті з них, про які ви не сказали. І потім уявити їх спочатку у проекті, а потім і в житті. Проекти дизайну інтер’єру Дніпро можуть бути несподіваними для вас, але згодом ви зрозумієте, що це саме те, про що ви мріяли. Припустимо, ви людина консервативна і хотіли б жити в квартирі, оформленій у стилі, близькому до класичного. Але, водночас, щоб у ній була якась «родзинка», що надає квартирі певного шарму та настрою. Що ж може запропонувати вам дизайнер дизайнер інтер’єру Дніпро? Наприклад, гру кольорів. Якщо відійти від звичних нам стандартів, які багато хто вважає, чомусь обов’язковими, в дизайні інтер’єру можна досягти дивовижних результатів простими і досить малобюджетними методами. Наприклад, всі знають, що стеля має бути обов’язково білого кольору. А чому? Вважається, що яскравий колір робить стелю нижчою візуально. Але чи завжди така потрібна висока стеля?

Наприклад, у вузькому коридорі або маленькому санвузлі висока стеля створить ефект незатишної шахти. Звичайно, якщо стеля занадто непропорційно висока, то його краще знизити реально, використовуючи підвісну систему. Але, якщо випадок не такий радикальний, то стелю достатньо знизити візуально, пофарбувавши його в яскравий колір. Цей дизайнерський прийом не лише гармонізує габарити приміщення, але й дасть ще один, несподіваний та позитивний ефект – надасть кімнаті оригінальності та креативності. Яскрава стеля здатна перетворити найпересічніше приміщення на справжню інтер’єрну знахідку. Якщо дизайнер використовує цей прийом у вітальні, колір стелі можна повторити в чохлах на диванних подушках, візерунки на шторах або елементах декору.

Головне – не переборщити, щоб приміщення не виглядало перевантаженим вибраним кольором. У спальні колір стелі може бути присутнім на покривалі і на килимках. Таке рішення надає кімнаті завершеності та гармонійності. У яскраві, насичені кольори можна фарбувати не лише стелю, а й стіни та підлогу. Але в цьому випадку все залежить від розмірів вашої квартири. Якщо квартира маленька, всі невеликі житлові кімнати краще забарвлювати в неяскраві нейтральні кольори. А в прохідних кімнатах (передпокоях, коридорах), у вбиральні, коморах можна дати волю фантазії, пофарбувавши їх яскраво та ефектно. У цих приміщеннях людина не проводить багато часу і яскраві кольори не встигають її втомити. Натомість, переходячи з кімнати з нейтрально забарвленими стінами в яскраву кімнату, а потім назад, людина здійснює невелику емоційну подорож. Яке дає заряд бадьорості та покращує настрій. Якщо вам пощастило, і ваша квартира досить велика і простора, то ви можете не обмежувати політ своєї фантазії. А дизайнер інтер’єру вам прийде на допомогу.