фото “Етюд у нюдових тонах” ЖК Феодосійський 2022р

Про цю квартиру я можу розповідати годинами, тому що ремонт буквально прожитиме кожною стрункою мого серця)))

Площа 160м, розташована в серці міста в ЖК Феодосії. Квартира-мрія для дизайнера. Мене обмежували лише несучі колони.

На цій площі я розмістила спальню господарів з гардеробною, дитячу, кімнату старшої дочки з гардеробною, два санвузли, велику загальну вбиральню, передпокій та . звичайно ж, студійну зону – кухню з вітальнею.

Великий світлий простір для життя, в якому хочеться жити та жити. Найприємніше, що було в цьому ремонті-це чудовий тандем із замовницею, яка із задоволенням вникала у всі деталі. І завдяки якій ми змогли все реалізувати досконало за проектом

На цій квартирі є кілька робіт художника Юрія Пилипа. Панно до передпокою -9м кв. Перед його виготовленням Юрій зробив зразок, що зараз висить окремою картиною у коридорі. Саме панно виготовлялося близько місяця. Спершу нанесли малюнок, потім зробили його фактурним за допомогою гіпсової маси. І потім покрили декоративним складом. Звучить швидко, а робота виконана колосальна-я особисто спостерігала за змінами день у день. Також Юрій створив нам пару полотен у вітальню зону біля дивана-точно за проектом

Планування кухні – Г-подібна з островом по центру. Якщо плануєте такий острів ставити собі відразу рахуйте відстані: між шафами і островом має бути не менше одного метра. Адже на цій відстані ви повинні не тільки вільно пересуватися, а й висувати ящики, нахилятися, не зачіпаючи протилежний бік. Сам острів має розмір 900*1700мм. З одного боку в нього вбудовані висувні ящики, з іншого можна зручно посидіти перекусити-барна стійка. Висота острова дорівнює висоті стільниці кухні 900 мм, але це вище звичайного обіднього столу на 150мм. Тому стільці ми використовуємо напівбарні. Острів обрамлений тим же керамогранітом, що використовується на кухонному фартуху та декоративній панелі. Що ще важливо в острові-розетки, без них він стане не дуже корисним у побуті шафою-столом))) Мийка врізана під стільницю, тому все змітаємо прямо в неї, а звідти у нас відкривається портал в чорну дірку-подрібнювач-в який можна закидати практично все! Подрібнювач акуратно розміщений під мийкою (розетка разів), поруч знаходиться фільтр зворотного осмосу (розетка два) та розетка три для посудомийки. Пам’ятайте про розетки до початку ремонту.

У цій кухні два холодильники-новий вбудований і окремий, який замовники перевезли з попередньої квартири. А у всіх бувають речі. З якими неможливо попрощатися? Попереджайте про це свого дизайнера у момент проектування!